HAKKIMIZDA

Hedefimiz tüm nakliye sektörünün ve bu sektörle yolları kesişen bireylerin işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesidir. Bu hedef doğrultusunda sizlere hizmet vermek için kurulduk.

Günümüz çağında elektronik iletişim şirketlerin pazara ulaşmasındaki en önemli kanalların başında gelmektedir. Elektronik haberleşme sayesinde ulaşılması zor pazarlara erişmek çok kolaylaşmaktadır.

nakliyeilani.com olarak nakliye süreçlerinizi günümüz teknolojisiyle birleştirerek bu süreçlerin yönetilmesini çok kolay hale getirdik. Artık telefon rehberlerinden nakliyeci telefonlarını karıştırmak, arama motorlarından boş araçlarınıza yük aramak gibi size vakit kaybettiren işlemlerden kurtulacaksınız.

nakliyeilani.com hem nakliyeci kuruluşu hem dış ticaret kuruluşunu eşit düşünüp bir araya getirdi. Yükü olan kuruluş yüklerini sağlıklı bir şekilde taşıtabilecekleri, lojistik kuruluşların ise boş araçlarını sağlıklı bir şekilde doldurabilecekleri bir sistem oluşturdu.

Teknolojinin nimetlerinden faydalanmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Saatler alacak işlerinizi bir tıkla çözmeniz mümkün hale geldi.

Güvenilir firmalarla sağlıklı bir ticaret sizi bekliyor.

Nakliyeci firmalara sağladığımız olanaklar ;

Uluslararası ve yurtiçi nakliye firmalarının ilanlarını birebir ve güvenli bir şekilde yayınlar.

Taşıma alanlarına, çeşitlerine göre firmaları rahatlıkla bulabilir, bu firmalar ile görüşebilir ve ticaretinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Nakliye firmaları ilanlarına gelen teklifleri kullanımı çok basit ve güvenli bir panel sayesinde görebilir ve online bir şekilde cevaplayarak değerlendirebilirler.

nakliyeilani.com reklam konusunda üyelerine sunduğu destekle üyelerini vitrine çıkar ve tanıtımına önemli katkılar sağlar.

Online sistem sayesinde dilediğiniz an online olup kendi sayfanızdan dilediği gibi değişiklik yapabilir sistemden yararlanabilirsiniz.

nakliyeilani.com sayesinde boş araçlarınızı yük ilanları sayesinde dilediğiniz gibi doldurabileceksiniz.

nakliyeilani.com diğer siteler gibi sadece nakliyecileri/lojistik firmalarını değil dış ticaret, yükü olan özel kuruluşları, bireysel kullanıcıları kapsadığı üyelik sistemi sayesinde nakliye firmalarını yükü olan kuruluş ve bireylerle buluşturup birinci elden yükle buluşturur.

Mail veya mesaj gönderip beklemek zor oluyor değil mi? Online chat sistemi sayesinde dilediğiniz gibi anlık olarak üyeler arasında iletişime geçin. Çoklu katılım sayesinde tartışmalara katılın. Kendi guruplarınızı oluşturun ve chat’leşin.

Yükü olan kuruluşlara sağladığımız olanaklar;

Telefon rehberinde boğulmayın, ilan bırakın nakliyeci firmaları size ulaşsın

Zengin, güvenilir ve hızlı veri tabanımız sayesinde istediğiniz bilgiye anında ve güvenli bir şekilde ulaşın

Verdiğiniz bir ilan sayesinde yüklerinize istediğiniz nitelikteki aracı en uygun fiyata bulabilir ve güvenli bir şekilde nakliyeci firmalarla tanışın

Her an güncel sistem sayesinde ilanlarınızla ilgili güncel bilgileri anında ekranınızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer dış ticaret firmaları ile görüşebilir chat’leşebilir ve iş anlaşmaları yapabilirler.

Ev eşyası taşıtmak isteyenlere sağladığımız olanaklar;

Evinizi veya ofisinizi taşımak için bir ilan bırakmanız yeterli. Nakliye firmaları size en uygun fiyatı sunacaktır.

Sistemimizde kayıtlı binlerce nakliyeci firma sayesinde çok kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz

+90 212 690 90 80
+90 507 743 88 46
Nakliye İlanı Hizmetleri © Tüm hakları saklıdır.
Bu internet sitesinin kullanıcıları nakliyeilani.com;
Üyelik Sözleşmesi ile Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı
kabul etmiş sayılırlar.
Masüstü sayfadan devam et